date12 Dec.0913:21 print Print artDwa mity naszych sąsiadów

Mity o tyle nośne, że groźne dla nas. Pierwszym mitem jest niewątpliwie powrót do matecznika ziem "rdzennie"...i mamy do wyboru niemieckich albo rosyjskich w zależności od preferencji politycznych, czyli wracamy do socjalizmów. III Rzesza ciągle łączyła ziemie "niemieckie" i biednych wygnańców z ojczyzny, Austria, Czechosłowacja, Polska a potem kolonizacja Wschodu, zgodnie z bajkami Himmlera i jego Ahnenerbe. Dzisiaj, wyciągając wnioski z przeszłości podbój odbywa się drogą pokojową, oczywiście z zachowaniem wszelkich reguł wcześniejszych- są reprezentanci nowego myślenia, społeczny ruch pragnący włączenia do "regionu" związanego z Niemcami a w ogóle nie ma co się pluć o jakiś Ruch Autonomii Śląska ponieważ wszyscy jesteśmy jedną, wielką europejską rodziną...

W przypadku Rosji (nazwy są zmienne) mechanizm jest podobny. Łączenie obywateli rosyjskich i "zbieranie ziem ruskich". Identycznie jak w przypadku Niemiec. Rosjanie również uwspółcześnili swe działania z lubością odwołując się do terrorystów, wiedząc, że dzięki temu Amerykanie nie będą protestować. Niedługo się dowiemy, że w Polsce istnieją bazy terrorystyczne i należy dokonać pokojowej misji stabilizacyjnej, najlepiej za pośrednictwem Niemców, mają ludzie doświadczenie...Jestem złośliwy ale zauważcie, że zbliżamy się do powtórki, przy obojętności Zachodu. I jeżeli dojdzie do tego- prawie na pewno nikt nie zauważy a usłużne media z pewnością wymyślą teorię o zajmowaniu kolejnych ziem aby odizolować wirusa itd...Rosjanie nie są aż tak głupi (przynajmniej na razie) aby ryzykować jakiekolwiek działania wojskowe. Oczywiście, fakt, że coś wydaje się głupie czy nielogiczne nie przesądza o zaistnieniu.

Oprócz wspomnianego Ahnenerbe i dziwnych teorii rasowych-> polecam H. Pringle, Plan rasy panów, czołowe państwo socjalistyczne również mogło się pochwalić wysnutymi z palca teoriami paranaukowymi (Łysenko, Miczurin!), co po raz kolejny dowodzi niesamowitego pokrewieństwa dwóch totalitaryzmów.

foto

Źródło: Merlin.pl

tagsTags: , , , , , ,

altCategory: General autorPosted by: unicorn
ViewViewed: 2531 times.KarmaRating: 132/281 positive. ViewVote: [up+¦down-]